PAGALIAU TURIME TELEGRAM GRUPĘ! Prisijunk: t.me/+e3IntOfs8yBlZjlk Dismiss
Patarimai
Posted in

TOP 6 Elektroninių Cigarečių Skysčiai Pradedantiesiems 2021

Posted in

Elektroninės cigaretės sparčiai populiarėja. Ne tik mano draugų rate, tarp aplinkinių, bet ir visame pasaulyje. Ir ne veltui. Jos neskleidžia nemalonaus kvapo. Priešingai, dėl el. cigarečių skysčio juntamas puikus pasirinkto skonio ir kvapo aromatas. Be to, atsižvelgiant į sveikatą, el. cigaretės yra net 95 % mažiau žalingos už įprastas cigaretes – tokią išvadą padarė profesorė Ann McNeill vieno nepriklausomo tyrimo metu.

Taip pat elektroninių cigarečių skysčiai vartotojams suteikia progą tą patį įprotį ir patirtį padaryti įvairesnius, įsimintinesnius, išskirtinius ir sukurti nuotykį ar prisiminimą, kuris keltų skirtingas asociacijas ir emocijas, susijusias būtent su tam tikru skoniu. Pradedantiems „veiperiams“ reikėtų nepamiršti, kad įvairius elektroninių cigarečių skysčius galima maišyti tarpusavyje ir sukurti skonius, kurie atitiktų visiškai individualius vartotojo norus, kiekvieno pomėgius. Taip pat skirtingų el. cigarečių skysčių maišymas yra puikus būdas atrasti mėgstamus skonius ir sutaupyti pinigų, nors įsigyjate vos keletą skysčių!

Skamba puikiai, ar ne? Tad ir aš susigundžiau išmėginti.

Kai nusprendžiau įprastas cigaretes pakeisti elektroninėmis, nepagalvojau apie vieną svarbų dalyką – skysčių elektroninėms cigaretėms gausą: šimtai skirtingų skonių, kvapų, daugybė gamintojų. Kurie geriausi ir labiausiai atitinka mano poreikius? Juokaudami su draugais kalbėjome, kad reikia nusipirkti visus ir atlikti degustaciją – lengva jiems kalbėti, mat jie jau turi savo favoritus. Žinoma, pasidalino rekomendacijomis, o vienas prasitarė mėgstamiausią skonį radęs cigs.lt el. parduotuvėje. Pagooglinau ir tikrai – cigs.lt asortimentas platus, pirmąjį įspūdį paliko puikų. 

Nors aiškiai žinojau, jog labiau mėgstu saldesnius, nusprendžiau atkreipti dėmesį ir į tuos skonius, kurie iš pažiūros nebūtų pirmas mano pasirinkimas. Patiko, jog cigs.lt trumpai ir paprastai apibūdinti visų skysčių elektroninėms cigaretėms skoniai – iškart galėjau įsivaizduoti, koks bus dūmas. Nežinau, kaip jums, bet man nesinorėjo vykti į parduotuvę ir dešimtis jų uostyti, kol išsirinksiu. Konkretūs aprašymai labai padėjo ir sutaupė laiko.

Kelis kartus apsipirkęs supratau, jog mano krepšelyje atsiduria dviejų gamintojų aromatizuoti koncentratai: „FULL MOON“ ir „JUNGLE WAVE“. Vienus sukūrė prancūzai, kitus – malaiziečiai, o internete rašoma, kad šie gamintojai žino, ką daro. Beje, dėl savo skonio paletės neklydau – mano rekomendacijose jums dominuoja uogos ir vaisiai, nes šitie tikrai labai geri!

Tai štai, mano TOP 6 kvapai, kuriuos atradau cigs.lt:

1. Dark Summer Edition 10ML Full Moon
4.91/5
5/5

4.00 su PVM

Juodosios vyšnios, avietės, braškės ir mentolis – mano mėgstamiausių uogų mišinys. Kai baigsis šviežių uogų sezonas, vedami vasariškos nostalgijos nusipirkite šitą. Tikrai patiks, pamatysite! Skonis saldus, o mentolis priduoda nuostabios gaivos.

2. Blue 10ML Full Moon
4.87/5
5/5

4.00 su PVM

Persikų, bananų ir kramtomosios gumos derinys – saldus, bet gardžiai saldus ir labai gražios spalvos! Tiesą sakant, nesu didelis dirbtinio bananų skonio mėgėjas, nors šviežius bananus valgau dažnai, tačiau šį konkretų kvapą man rekomendavo draugė. Toji moteris turi gerą skonį. O mėgstantiems eksperimentuoti, šį skystį rekomenduočiau maišyti su Tic toc 10ml Ladiy – TicTak saldainių skonis bei mentolis priduos puikaus poskonio, gaivos ir švelnaus saldumo.

3. Dark Fire 10ML Jungle Wave
4.67/5
5/5

4.00 su PVM

Intensyviai jaučiamas kivių, aviečių ir arbūzų skonis patiks tiems, kurie mėgsta gaivesnius ir vos vos rūgštesnius dūmus. Sakyčiau, jaučiamas arbūzų aromatas, bet nei kvapas, nei skonis nėra per stiprus. Labai patinka. Jei norisi kiek nors daugiau saldumo, patyrę el. cigarečių vartotojai rekomenduoja į šį skystį įmaišyti Fresh Red 10ML Bubble Island- suteiks lengvo kramtomos gumos kvapo ir išryškins saldžias uogas.

4. Gold 10ML Full Moon
4.56/5
5/5

4.00 su PVM

Vaisių derinys su dominuojančiais mangais ir ananasais – ar esate valgę neskanų desertą su mangais? Aš tai ne, o ir šis skonis nenuvylė. Gaivus derinys. Rekomenduoju saldumynų mėgėjams, kurie stengiasi jų vartoti mažiau. Šis skystis toks skaniai saldus, kad atstos jums mėgstamus saldainius!

5. Blue Rainbow 10ML Jungle Wave
4.50/5
5/5

4.00 su PVM

Melionai, tropiniai vaisiai, pitajos ir ananasai – šiltųjų kraštų lobiai, kurių tikrąjį skonį pažįstame tik į tuos kraštus nukeliavę. Maloniai saldus, „spalvotas“ skonis. Jis puikiai tiks pradedantiesiems el. cigarečių vartotojams, tikrai sužavės ir net nesinorės jo keisti į kitą skystį!

6. Enjoy 30ML Full Moon
4.47/5
5/5

€10.00 su PVM

Cukraus vata su vyšniomis, braškėmis ir juodųjų serbentų bei citrinos rūgštele. Sprendžiant iš to, jog šis neretai būna išparduotas, jis patinka ne tik man. Rūgštus, bet saldi cukraus vata čia atlieka gerą darbą – pavyko puiki skonio kombinacija. Be to, citrinos rūgštelė puikiai “išpildo” visą šio kvapo skonių gamą. Nors ir saldumas jaučiasi, tačiau nėra per saldus, nes citrinos rūgštelė sukuria puikų balansą.

Nors šie į mano TOP 6 nepateko, jie man ne ką mažiau patinka, todėl drąsiai eksperimentuokite ir patys:

  1. Sky 10ML Full Moon (mohito su aloe vera)
  2. Diabolo Citron Pamp 10ML Full Moon (citrinos ir greipfrutai)
  3. Sunset 30ML Full Moon (uogos ir granatai)
  4. Mango Haze 10ML Jungle Wave (vėlgi, mangai – jie visur tinka)

Taigi, panaršęs internete, peržiūrėjęs cigs.lt asortimentą, išanalizavęs visą puslapyje pateikiamą informaciją ir išbandęs minėtus kvapus, galiu drąsiai teigti, kad šie ekspertai siūlo aukščiausios kokybės išskirtinę produkciją. Labai džiaugiuosi atradęs šiuos platintojus ir nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti cigs.lt produkciją!

PASKYRA
Pageidavimai
Prisijungti
Registracija

Jūsų asmens duomenys bus naudojami jūsų užsakymui apdoroti, jūsų patirčiai šioje svetainėje palaikyti ir kitais mūsų svetainėje aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, leidžiančią sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis 0