PAGALIAU TURIME TELEGRAM GRUPĘ! Prisijunk: t.me/+e3IntOfs8yBlZjlk Dismiss

Sąlygos ir nuostatos

Naudodamiesi mūsų teikiamomis paslaugomis ir produktais bei www.cigs.lt svetaine, Jūs sutinkate su mūsų sąlygomis ir taisyklėmis, kurios nurodytos žemiau.

  1. Įžanginė dalis.

Įspėjimas: visi cigs.lt produktai parduodami asmenims, sulaukusiems 18 metų. Mūsų siūlomi produktai yra alternatyva tabako gaminiams. Skysčiuose gali būti nikotino. Nikotinas gali sukelti priklausomybę ir gali būti žalingas. Naudoti elektroninę cigaretę su nikotinu griežtai draudžiama: besilaukiančioms moterims, krūtimi maitinančioms moterims, nikotinui alergiškiems asmenims. Asmenims, kurie nėra priklausomi nuo nikotino, siūlome rinktis benikotininius skysčius.

  1. Puslapio www.cigs.lt naudojimosi taisyklės.

2.1. Skelbiama informacija

Visa informacija, jau paskelbta ar nuolat atnaujinama, nėra garantuojanti, įstatymiškai apibrėžianti ar laiduojanti dėl informacijos tikslumo, detalumo, išbaigtumo, nuoseklumo, o išsakomos nuomonės, kainos, palyginimai ir kita papildoma informacija neturi būti laikoma ribojančia ar vienareikšme. Mes pasiliekame teisę pakeisti bet kurią puslapyje skelbiamą informaciją be išankstinio perspėjimo. Visa informacija, pateikiama nurodytame puslapyje, neturi būti naudojama plagijuoti ar blogam įspūdžiui viešoje erdvėje sudaryti.

Nuomonės, išsakytos kartu su pateikiama informacija (tekstai, video- ir kita), yra tik subjektyvi informacijos kūrėjo nuomonė, nepretenduojanti į absoliučią tiesą ar teisinį lygmenį bei nebūtinai sutampa su www.cigs.lt sąvininkų (valdytojų) nuomone.

Nuotraukos naudojamos tik iliustraciniais tikslais, parodyti realūs objektai (prekės, paslaugos) gali dalinai skirtis nuo pateikiamų nuotraukose. www.cigs.lt neatsako už jokius fotofiksacinius ar spausdinimo netikslumus.

2.2. Prekės ženklai

Prekių ženklai, pavadinimai, logotipai, iliustracijos ar paslaugų ženklai, parodyti www.cigs.lt puslapyje ir atvaizduoti ant prekių ar pakuočių, yra registruoti ir neregistruoti prekių ženklai (www.cigs.lt ir mūsų dukterinių kanalų (angl. affiliates)). Joks žymėjimas neturi būti laikomas licenciją ar garantiją atspindinčiu (nurodančiu) ženklu, kaip ir jokie ženklai, esantys www.cigs.lt, negali būti naudojami be mūsų svetainės administratorių (valdytojų, savininkų) raštiško sutikimo.

2.3. Vidinės nuorodos

Jūsų patogumui naudojamos vidinės nuorodos, tačiau jos nėra kontroliuojamos www.cigs.lt, todėl atidarydami bet kurią vidinę nuorodą Jūs prisiimate atsakomybę už naudojimąsi kita svetaine. Rekomenduojame susipažinti su lankomos svetainės sąlygomis ir taisyklėmis, prieš pradedant ja plačiau naudotis.

2.4. Patikimumo nepripažinimas

www.cigs.lt nėra atsakinga už jokius informacinius nuostolius, sužalojimus ar bet kokią neigiamą įtaką naudojantis mūsų internetiniu puslapiu (tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai ar per trečiuosius asmenis), todėl savo asmeninį patikimumą garantuojame čia.

2.5. Autorių teisės

Visi internetinio puslapio turinio elementai (dizainas, tekstas, iliustracijos, grafika, vaizdai, garsai, ženklai, paveikslėliai, programinis kodas, logotipai, užrašai, nuotraukos ir kita) yra www.cigs.lt ir jos dukterinių kanalų nuosavybė.

Naudodamiesi mūsų puslapiu Jūs sutinkate, jog visa parsisiųsta informacija yra tik asmeninės ir nekomercinės paskirties (tikslas). Jokia mūsų puslapio dalis negali būti nukopijuota, perfotografuota, mechaniškai ar virtualiai pasisavinta be išankstinio raštiško mūsų sutikimo.

www.cigs.lt labai rimtai stebi savo autorių teisių palaikymą ir bet kokį bandymą daryti neleistiną veiksmą (apibūdintą aukščiau) vertina labai rimtai ir siekia baudžiamojo persekiojimo įstatymų numatyta tvarka.

  1. Produktų (prekių) specialiosios taisyklės ir sąlygos.

3.1. Amžiaus cenzas

Mūsų siuloma produkcija parduodama tik nuo 18 metų. www.cigs.lt neparduoda nepilnamečiams ir pasilieka teisę atšaukti bet kurį užsakymą, jei yra pagrindo įtarti, jog siekiama įsigyti produkcijos su tikslu perduoti ją nepilnamečiams asmenims.

3.2. Produkto (prekės) naudojimas

Elektroninė cigaretė negydo priklausomybės nuo nikotino, tik įmituoja įprastos tabako cigaretės principą. Jei Jūs kenčiate nuo tabako ar jo gaminių priklausomybės, prašome kreiptis į sveikatos institucijas.

Mes nesame farmacijos kompanija ir negaminame jokios medicininės medžiagos ar produktų.

Mes rekomenduojame prieš naudojant mūsų prekes pasiteirauti savo gydytojo ar vaistininko ir paprašyti rekomendacijos apie tokių produktų vartojimą.

Svarbu žinoti, jog didelės nikotino dozės gali būti žalingos organizmui. Nikotinas savo pirmine forma yra nuodinga medžiaga, todėl mes įspėjame apie jo vartojimo žalą ir skelbiame tokią informaciją.

Jūs sutinkate, jog produktų naudojimo riziką prisiimate Jūs. Jokiomis tiesioginėmis ar netiesioginėmis aplinkybėmis www.cigs.lt negali būti atsakinga už Jūsų patirtą žalą naudojantis mūsų prekėmis.

Prekės nėra parduodamos išbandymo laikotarpiui, todėl mes nedirbame pagal „naudokitės arba grąžinkite“ principą.

3.3. Produkto kaina

Galutinė kaina parodoma paskutiniame prekės užsakymo žingsnyje. Pirkinio kainoje bus išskirti pakavimo ir/ar gabenimo (transportavimo) kaštai, todėl juos matysite prieš patvirtindami pirkimą. Galimus atsiradusius papildomus mokęsčius prisiima pirkėjas.

3.4. Gabenimas

Gabenimo (transportavimo) kaštai apskaičiuojami pagal prekės dydį ir svorį. Bendra suma apskaičiuojama galutiniame apmokėjimo etape. Visus užsakymus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Danijos, Švedijos teritorijos ribose aptarnauja Venipak.

Mes stengiamės darbo dienomis prekes išsiųsti tą pačią dieną, tačiau dėl padidėjusių užsakymų skaičiaus galime užtrukti. Prašome įsidėmėti, jog nevykdome siuntų užsakymų savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais). Prieš paskelbdami, jog prekė negauta, turite išlaukti terminą: 5-21 darbo dienų terminą.

Mes neatsakome už vėlavimą pristatyti prekę ar vietinės muitinės sprendimą konfiskuoti siuntinį. Informacija apie siuntinį negali būti suteikta telefonu, todėl prašome šiais klausimais teirautis elektroniniu paštu info@cigslt.com

3.5. Produkto garantinė priežiūra

Jeigu esate nepatenkinti susidariusia padėtimi ar nežinote, kaip elgtis konkrečiu atveju, maloniai prašome susisiekti su mumis („Facebook“ paskyra „Cigs.lt Garo Namai“ arba el. paštu: info@cigslt.com) ir mes padėsime išspręsti kilusias problemas.

Elektroninės cigaretės elementai ir kiti priedai yra susidėvinčios dalys (priklausomai nuo vartojimo intensyvumo ir dažnumo), todėl mes į tai atsižvelgiame ir siūlome mažesnes kainas. Tačiau jeigu Jūs gavote neveikiančią prekę ir turite nusiskundimų bei laikotės mūsų taisyklių ir reikalavimų, per 3 dienas nuo prekės gavimo praneškite mums apie neveikiančią prekę ir mes pakeisime ją į naują arba kompensuosime patirtus nuostolius. Tai galios, jei nematysime išorinių prekės pažeidimų, kurie galėjo pakenkti prekės veikimui.

Esant didelei tikimybei, jog prekė buvo netinkamai naudojama šiandienėje skirtingų įtampų (voltažo) aplinkoje, kaitinimo elementai ir baterijos nėra grąžinimo / keitimo objektas, išskyrus atvejus, kai gauta prekė neveikia iš pat pradžių. Ilgaamžiškumas, veikimas ir skonis nėra apibrėžiami garantinių terminų ir sąlygų.

Kaitinimo elementai parduodami kaip vienkartinio naudojimo prekė ir jiems taikoma neveikiančios prekės garantinė priežiūra, jei iš pat pradžių „neuždega“, nerodo jokios įtampos patikrinus su matuokliais ir jei jūs pranešate mums per 3 dienas nuo prekės gavimo.

Keičiamiems elementams ir jų krovikliams taikoma 14 dienų garantinė priežiūra, jei jais buvo naudojamasi pagal instrukciją ir su rekomenduojamomis prekėmis iš www.cigs.lt parduotuvės. El. skysčiai, talpikliai nėra priimami atgal dėl higienos normų ir saugumo.

Kita garantinės priežiūros informacija gali būti pateikta atskirai prie specialaus produkto, jeigu ji skiriasi nuo anksčiau pateiktos.

3.6. Ginčų laikas

Pagal įstatymą, pirkėjai, gyvenantys ES, turi teisę nutraukti pirkimą per 7 darbo dienas nuo kitos dienos, kada gautas produktas, t. y. prekės grąžinimas. Prekė turi būti grąžinta be naudojimo žymių, visas pakuotės turinys ir nepažeista pakuotė. Jei Jūs grąžinate prekę per 7 darbo dienas ir neiškyla jokių netikslumų, mes grąžiname pinigus už įsigytą prekę, tačiau apmokėjimas už siuntimą ir prekės grąžinimo operacijos įkainiai yra pirkėjo atsakomybė.

3.7. Grąžinimo taisyklės

Jeigu prekę grąžinate per 7 darbo dienas (ginčų laiką), prekė turi būti nepanaudota, o pakuotė nepažeista. Grąžinamas daiktas nebus priimtas, jei bus pažeistos šios sąlygos, arba 50 % grąžinimo įkainis bus nustatytas mūsų nuožiūra. Mes rekomenduojame užtikrinti, jog grąžinimas bus atliktas tinkamai, nes mes neatsakome, jei grąžinama prekė dings.

Prieš grąžindami prekę privalote mus informuoti el. paštu info@cigslt.com arba per „Facebook“ paskyrą „Cigs.lt Garo Namai“. Mes suteiksime Jums leidimą grąžinti, priešingu atveju grąžinimas nebus priimtas.

Kai tik gausite grąžinimo leidimą, prašome į siuntinį įdėti išspausdintą mūsų laišką (leidimą), taip pat pridėti šią informaciją:

Jūsų vardas ir pavardė, adresas

Jūsų elektroninio pašto adresas

Jūsų unikalus užsakymo numeris.

Jeigu Jūs negalite išspausdinti mūsų laiško (leidimo), prašome nurašyti visą informaciją (kuri nurodyta viršuje) ant atskiro lapo ir jį įdėti. Tikslus dabartinis grąžinimo adresas bus nurodytas mūsų laiške (leidime). Prašome užtikrinti, jog visos siuntimo (grąžinimo) išlaidos yra apmokėtos, nes Jūs atsakote už siuntinio grąžinimą (išskyrus atskirus atvejus, kai abi šalys sutaria dėl kompensacijos už neveikiantį daiktą).

3.8. Kompensacija

Mes netvirtiname grąžintų prekių statuso. Gavę grąžintą prekę, pradedame pinigų grąžinimo procedūrą, kuri užtrunka iki 15 darbo dienų. Pinigai bus grąžinti į tą sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už prekę.

  1. Bendrosios taisyklės

4.1. Sutartis

Visi veiksmai ir prekybos santykis tarp kliento ir www.cigs.lt yra nustatytas šiomis taisyklėmis, todėl jokie šalutiniai nurodymai (patarimai, pažadai ar panašiai) negali turėti teisinės mūsų taisyklių galios, išskyrus tuos atvejus, kai specialiu skelbimu (žodžiu ar raštu) pakeičiamos mūsų svetainės taisyklės ir sąlygos.

4.2. Pakeitimas

www.cigs.lt bet kurio metu gali keisti sąlygas, taisykles, nurodymus ar kitą informaciją. Naudodamasis mūsų svetaine Jūs turite būti susipažinęs su skelbiamomis sąlygomis ir taisyklėmis. Atnaujintos taisyklės panaikina anksčiau reglamentuotas www.cigs.lt normas (taisykles ir sąlygas). Jūs esate atsakingas, jog kiekvieną kartą naudodamasis mūsų puslapiu būtumėte susipažinęs su atnaujintomis sąlygomis ir taisyklėmis.

4.3.Konfliktinės situacijos

Iškilus neaiškumams įgyvendinant mūsų nustatytas taisykles ir sąlygas, Jūsų prerogatyva naudojimąsi mūsų puslapiu vykdyti atsižvelgiant į pastarąsias (atitinkamai ir www.cigs.lt puslapio dalis).

4.4. Priimtinas elgesys

www.cigs.lt pasilieka teisę aptarnauti tik tuos klientus, kurių elgesys atitinka normalaus bendravimo normas ir neperžengia jų šiurkščiu tonu, įžeidinėjimais, nuolatiniais informacijos siuntimais (angl. spam), nuolatiniu nepasitenkinimu paslaugomis ar prekėmis ir panašiai.

4.5. Perleidimas

www.cigs.lt gali perleisti teises trečiosioms šalims, tačiau tik toms, kurios neprieštarauja vidaus taisyklėms ir sąlygoms.

4.6. Atskiriamumas

Visos sutarties nuostatos dėl sąlygų ir taisyklių, nepaisant to, kaip jos buvo sujungtos gramatiškai ar sintaksiškai, gali būti atskiriamos. Tos sąlygos, kurios yra veikiančios ar jau keičiamos (dėl netinkamumo, neatitikimo kitiems įstatymams ar panašiai) naujomis, turi galią tol, kol nepatvirtinamos naujosios.

4.7. Galiojanti teisė

Visos taisyklės ir nuostatos turi būti naudojamos vadovaujantis protu ir logka. Jūs sutinkate, kad sprendžiant ginčus turi būti gerbiama teismo sprendimo galia.

4.8. Komentarai ir klausimai

Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų ar komentarų dėl naudojimosi mūsų puslapiu, dėl kokios nors Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome kreiptis ir mes informuosime Jus rūpimais klausimais.

Cigs.lt administracija

El paštas: info@cigslt.com

PASKYRA
Pageidavimai
Prisijungti
Registracija

Jūsų asmens duomenys bus naudojami jūsų užsakymui apdoroti, jūsų patirčiai šioje svetainėje palaikyti ir kitais mūsų svetainėje aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, leidžiančią sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis 0