Pristatymas

PRISTATYMAS Į PAŠTOMATŲ TERMINALUS

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į terminalus Lietuvoje perkant už daugiau nei 30,00 €. Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į „Omniva“ terminalą Lietuvoje yra 2 €.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – terminalai veikia kasdien, ištisą parą. 

Omniva“ terminalų vietų sąrašas.

„LP Express“ terminalų vietų sąrašas.

Visi užsakymai, apmokėti darbo dienomis iki 16:00 val., išsiunčiami tą pačią dieną.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pasirinktą terminalą, gausite SMS žinutę Jūsų nurodytu mobiliojo telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale tik 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik papildomai apmokėjus šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar terminalą.

Atsiimti užsakymą pasirinktame siuntų savitarnos terminale trunka ne ilgiau kaip 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.
2. Įrašykite pranešime gautą PIN kodą.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

Kontaktai pasiteirauti: info@solideka.com arba +370 609 36 356

NEMOKAMAS UŽSAKYMŲ ATSIĖMIMAS VILNIUJE

Užsakymų atsiėmimas Vilniuje, parduotuvėje. Užsakymo atsiėmimo vietą pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir eisite į apmokėjimą.

Jei norite greičiau atsiimti užsakymą, rekomenduojame nedelsiant susisiekti telefonu. Suderinus detales, galite atvykti pasiimti savo užsakymą. Apmokėti galite tiek grynaisiais atsiimdami prekes, tiek pavedimu prieš atsiimdami arba vietoje banko kortele.
Užsakymai saugomi 5 darbo dienas. Praėjus nurodytam terminui, Jūsų užsakymas bus anuliuotas. 

Užsakymą galite atsiimti Vilniuje, Šeimyniškių g. 5a, darbo dienomis 9:00–19:00 val.

Taip pat galite pirkti nepateikę užsakymo svetainėje. Tiesiog susisiekite telefonu arba atvykite į mūsų specializuotą fizinę parduotuvę Vilniuje.

Prisijungti

Sukurti paskyra

Slaptažodžio atstatymas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, kaip sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis 0