Hobis ir detalės

Garinimas ir automobilis. Ar tai suderinama?

Pasitaiko, kad antraštės ir žiniasklaidos pranešimai sukuria įspūdį, jog dabar galioja įstatymas, draudžiantis automobilyje ir vairuojant garinti. Tačiau tai netiesa.

Aprasoję ir purvini automobilių stiklai

Kiekvienoje šalyje galioja įstatymai dėl transporto priemonių priekinių stiklų būklės ir matomumo. Įstatymai apima priekinių stiklų saugos standartus ir reikalauja to laikytis. Suprantama.

Taigi, ar neteisėta garinti ir vairuoti, nepamirštant apie saugumą? Nėra jokio konkretaus įstatymo, susijusio su elektroninių cigarečių naudojimo apribojimu automobilyje, tačiau beveik visose valstybėse yra įstatymų ar taisyklių, susijusių su matomumu vairuotojo pozicijoje.

Vaikų gabenimas ir garinimas automobilyje

Lietuvoje galioja įstatymas, draudžiantis vartoti tabako ir su jais susijusius gaminius automobilyje, jei jame yra vaikų ar paauglių iki 18 metų. Už šį nusižengimą gali būti skiriama piniginė bauda.

PASKYRA
Pageidavimai
Prisijungti
Registracija

Jūsų asmens duomenys bus naudojami jūsų užsakymui apdoroti, jūsų patirčiai šioje svetainėje palaikyti ir kitais mūsų svetainėje aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, leidžiančią sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis 0