PAGALIAU TURIME TELEGRAM GRUPĘ! Prisijunk: t.me/+e3IntOfs8yBlZjlk Dismiss
Patarimai
Posted in

5 žingsniai, kaip susimaišyti savo skystį

Posted in

Žingsnis 1: Nustatykite pageidaujamą nikotino stiprumą. Jūsų skysčio mišinyje esantis nikotino stiprumas priklauso nuo asmeninio pasirinkimo. Paprastai nikotino lygiai svyruoja nuo 0 iki 50 mg mililitre. Galite apskaičiuoti reikalingą nikotino tūrį naudodami šią formulę:

(Nikotino kiekis mg)/(nikotino stiprumas mg/ml) = nikotino tūris ml.

Žingsnis 2: Ištraukite tinkamą kiekį nikotino/bazės tirpalo. Naudokite sterilų švirkštą, kad ištrauktumėte tikslų nikotino kiekį. Būkite atidūs, kad švirkšte nebūtų oro burbuliukų, nes jie gali įtakoti matavimo tikslumą. Norėdami pašalinti oro burbuliukus, apverskite švirkštą ir lengvai paplakite, kad burbuliukai pakiltų į viršų.

Paspauskite stūmoklį, kad išstumtumėte likusį orą iš švirkšto. Gavę teisingą matavimą, perkelkite nikotiną iš švirkšto į lašintuvo buteliuką.

Žingsnis 3: Pridėkite pageidaujamą skonio koncentratą. Pridėkite skonio koncentratus į buteliuką; galite laisvai derinti skonius. Vis dėlto, pramonės standartas rekomenduoja santykį 10-30% skonio koncentrato į skysčio tūrį. Venkite per didelio skonių kiekio, kuris gali sukelti nemalonius skonius. Rekomenduojama vadovautis konkretaus skonio rekomendacijomis. Naudodami kelis skonius, naudokite atskirus, švarius švirkštus ir išbandykite mažas kombinacijas, kad įsitikintumėte, jog jos tinka. Skirtingi skoniai gali puikiai tiktis atskirai, bet ne derinyje.

Žingsnis 4: Išmatuokite ir įpilkite 0mg bazės. 0mg bazė, paprastai propilenglikolio (PG) ir augalinės glicerinės (VG) mišinys, yra paskutinė pridedama sudedamoji dalis. Svarbu subalansuoti PG ir VG kiekius norint gauti pageidaujamą skonį. Naudokite švirkštus tiksliai išmatuoti, tada perkelkite sumaišytą 0mg baze, kad užpildytumėte skysčio tūrį buteliuke.

Žingsnis 5: Uždarykite ir gerai suplakite buteliuką. Paskutinis žingsnis yra uždėti lašintuvo galvutę ir dangtelį, tada stipriai suplakti buteliuką, kad visos sudedamosios dalys tolygiai pasiskirstytų.

Nors yra pagunda iškart naudoti skystį, daugelis rekomenduoja palaukti, kol jis susibrandins. Brandinimo metu sudedamosios dalys turi laiko sureaguoti, o skoniai gali sustiprėti.

Mūsų asortimentą galite rasti čia:

Bazės – https://cigslt.com/produkto-kategorija/bazes/

Priedai – https://cigslt.com/produkto-kategorija/diy-priedai/

Aromatai – https://cigslt.com/produkto-kategorija/aromatai/

Skamba per sudėtingai? Pirk jau paruoštus rinkinius:

Join the conversation

PASKYRA
Pageidavimai
Prisijungti
Registracija

Jūsų asmens duomenys bus naudojami jūsų užsakymui apdoroti, jūsų patirčiai šioje svetainėje palaikyti ir kitais mūsų svetainėje aprašytais tikslais privatumo politikoje.

Slaptažodžio atkūrimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, leidžiančią sukurti naują slaptažodį.

Krepšelis 0

Pridėtas prie pageidavimu Peržiūrėti pageidavimus